مهرواره در شهرستان قروه

بانوی تلاشگری که در زمینه آموزش و تربیت کودکان فعالیت‌های چشمگیری داشته و نسبت به افزایش هوش و خلاقیت آن‌ها نیز اهتمام بسیاری دارد.

به گزارش مهرواره محله همدل،
مریم رضایی متولد سال ۱۳۷۴ و اهل شهرستان قروه استان کردستان است که به عنوان یک طلبه در زمینه آموزش کودکان و پرورش خلاقیت آن‌ها فعالیت‌های بسیاری را انجام داده است.
او از سال ۱۳۹۱ به عنوان یکی از مربیان طرح تربیتی ” چهره به چهره ” در مسجد الزهرا(س)، به برگزاری کلاس‌های قرآنی همراه با بیان احکام و اخلاق پرداخته است.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، علاوه بر آموزش قرائت قرآن و حفظ آن، به آموزش احکام و بیان نکته‌های اخلاقی برای افراد ۸ تا ۱۳ سال نیز اقدام کرده است.


او برای پرورش خلاقیت کودکان نیز اقداماتی همچون ساخت کاردستی با وسایل دور ریز، کار با نمد و فوم، ساخت دست بند و … را در کلاس‌ها به کودکان آموزش می‌دهد و بچه‌ها با فروش وسایل دست ساز خود، درآمدی را کسب می‌کنند.


تمامی کلاس‌هایی که خانم رضایی برای کودکان و نوجوانان برگزار می‌کند؛ به صورت رایگان می‌باشد تا امکان بهره گیری از آموزش‌های این کلاس‌ها برای همگان ممکن باشد.
این بانوی دغدغه‌مند در راستای اهداف خود از انجام این اقدامات می‌گوید: سعی دارم با برگزاری این کلاس‌ها علاوه بر تربیت کودکان و افزایش خلاقیت آن‌ها، برای مدتی اگرچه کوتاه آن‌ها را از فضای مجازی دور کنم.
او علاوه بر انجام اینکار، به عنوان فرمانده پایگاه بسیج نیز در مسجد محله فعالیت دارد و در مناسبت‌های ملی و مذهبی به برگزاری مراسمات مختلف اقدام می‌کند.