مهرواره در شهرستان قروه

حجت الاسلام رضایی با همدل کردن نوجوانان و به کمک آن‌ها توانسته فعالیت‌های ارزشمندی را انجام دهد او حالا اصلی ترین دغدغه خود را حل معضل بیکاری جوانان عنوان می‌کند و برای رفع این مشکل اقداماتی را انجام داده است.

به گزارش مهرواره محله همدل، حجت الاسلام محمد رسول رضایی متولد سال ۱۳۷۵ و اهل استان کرمانشاه است که حالا حدود سه سال است که در مسجد امام حسین(ع) شهرستان قروه از توابع استان کردستان فعالیت دارد.
او به عنوان روحانی محله، اقدام به همراه کردن نوجوانان با یکدیگر کرده و با این کار خود و توسط این قشر تا کنون فعالیت‌های ارزشمندی را در زمینه‌های مختلف انجام داده‌اند.
این روحانی فعال در ایام انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰، با کمک این نوجوانان تلاش‌های بسیاری جهت تشویق افراد به شرکت در انتخابات داشته و در این زمینه توانستند فعالیت مؤثری را از خود به نمایش بگذارند.
از دیگر فعالیت‌های این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، برگزاری حلقه‌های صالحین و کلاس‌‌های قرآن و احکام برای نوجوانان می‌باشد.
حجت الاسلام رضایی همچنین به انجام فعالیت‌های اجتماعی نیز پرداخته و با کمک ستاد فرمان حضرت امام و به کمک نوجوانان محله اقدام به توزیع بسته‌های غذایی میان نیازمندان کرده است.
حجت الاسلام رضایی عمده ترین مشکل محله را بیکاری افراد عنوان می‌کند و با کمک امام جمعه و پشتیبانی کمیته امداد، اقدام به اعطای وام تا سقف ۱۰۰میلیون تومان جهت کار آفرینی نموده است تا بدین وسیله برای تعدادی از افراد اشتغال ایجاد شود.
این روحانی تلاشگر در پایان گفت و گوی خود با اشاره به برگزاری مهرواره محله همدل، این برنامه را از این جهت که توانسته در بین افراد برای انجام کارهای خیرخواهانه حس رقابت ایجاد کند، آن را برنامه‌ای بسیار مناسب خواند و آن را در منسجم شدن فعالیت‌های خود نیز مؤثر دانست.