مهرواره در شهرستان کیار

حجت الاسلام علیرضا صفی سعی دارد با ایجاد مشاغل خانگی پر درآمد علاوه بر کمک به رفع مشکل بیکاری منطقه، در جهت اصلاح سبک تغذیه خانواده‌ها بکوشد.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام علیرضا صفی متولد سال ۱۳۷۰ و اهل شهرستان کیار استان چهارمحال و بختیاری است که حدود دوسال است به عنوان امام جماعت و مبلغ طرح هجرت در این منطقه فعالیت دارد.
یکی از دغدغه‌های این روحانی فعال برای محله‌ای که در آن مشغول به فعالیت است حل معضل بیکاری آن است چرا که خوب می‌داند حل این مسئله می‌تواند مقدمه‌ای برای حل دیگر مشکلات از جمله فقر، ناامیدی جوانان و …باشد.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل برای حل این مشکل قصد اجرای طرح ابتکاری خود را دارد طرحی که علاوه بر اشتغالزایی به اصلاح تغذیه خانواده‌ها نیز کمک می‌کند.
او برای پیاده سازی این طرح نیازمند حمایت مسئولین است تا بتواند با کمک آنان بودجه‌ لازم‌ جهت ایجاد اشتغال خانگی در راستای اصلاح سبک تغذیه جامعه را فراهم کند.
این روحانی دغدغه‌مند در این راستا تصمیم دارد با تأسیس چند گلخانه‌ به تولید محصولات و مواد غذایی ارگانیک بپردازد که اینکار او علاوه بر ایجاد اشتغال به تغذیه سالم خانواده‌ها نیز کمک می‌کند.
او اکنون به دنبال ایجاد اشتغال‌های خانگی پردرآمد در راستای طرح خود می‌باشد و با حمایت خیرین و مسئولین و جذب منابع لازم، به زودی استارت شروع این فعالیت را خواهد زد.