مهرواره در شهرستان سنقر

حجت الاسلام فتحی در تلاش برای محرومیت زدایی از مناطق دور افتاده است و فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی بسیاری را در این مناطق انجام داده است یکی از اقدامات ارزشمند او چاپ کتابی از خاطرات و وصیت نامه‌های تعدادی از شهدا می‌باشد.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام محمد مهدی فتحی متولد سال ۱۳۷۴ و اهل شهرستان سنقر استان کرمانشاه است که از سال ۱۳۸۷ در قالب کانون فرهنگی و جهادی خادم الشهدا در مناطق محروم استان کرمانشاه مشغول به فعالیت است.
او به دلیل خدمات دولتی اندک در مناطق محروم، به محرومیت زدایی از این مناطق اقدام کرده و کارهای مختلفی همچون ساخت مسجد، ساخت خانه عالم، ساخت خانه برای نیازمندان، تأمین علوفه برای دام‌ها، تهیه لوازم و اسباب منازل برای نیازمندان، تهیه جهیزیه و توزیع بسته‌های معیشتی را انجام داده است.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، نسبت به انجام کارهای فرهنگی نیز بی تفاوت نبوده و در این زمینه نیز به انجام کارهای تبلیغی، برگزاری یادواره شهدا، برگزاری نمایشگاه یادگاری های شهدا با جمع آوری خاطرات و وصیت نامه شهدا پرداخته است و با مجموع خاطرات جمع آوری شده از شهدا توانسته کتابی را به چاپ برساند.
این روحانی تلاشگر در این مجموعه فرهنگی و جهادی سعی در انجام کارهایی دارد که بر زمین مانده است و معتقد است خدمات دولتی تنها بخشی از نیاز مردم را تأمین می‌کند و حتی برخی مناطق به دلیل دوری از شهر و مسائل دیگر از این خدمات محروم هستند و سعی او بر این است تا به بخش‌هایی که خدمات دولتی کمتری دریافت می‌کنند به صورت خودجوش خدماتی ارائه دهد.