مهرواره در شهرستان رودبار

طلبه جوانی که به انجام کارهای نوع دوستانه در یکی از روستاها مشغول است و تلاش‌هایی در جهت حل اختلافات خانوادگی اهالی این روستا انجام داده است.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام خسرو بامری متولد سال ۱۳۷۱ و اهل شهرستان رودبار استان کرمان است که از سال ۱۳۹۹ در روستای چاه گمشاد این شهرستان مشغول به خدمت رسانی است.
او با برگزاری جلسات و دعوت از بزرگان روستا به حل یکی از مشکلات بزرگ روستا که دعوا و اختلافات خانوادگی و طایفه ای بود پرداخت و توانست اختلافات را در این منطقه کاهش دهد و تاکنون موفق به حل اختلاف ۴خانواده شده است.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، همچنین به تهیه جهیزیه برای نوعروسان یکی از مناطق فقیرنشین اقدام کرده و به کمک خیرین و درحد توان توانسته اقلام جهیزیه را برای آن‌ها فراهم کند.
او در مناسبت‌های مختلف همچون عید نوروز، به تهیه بسته‌های غذایی اقدام و آن‌ها را بین نیازمندان توزیع کرده است.
وی علاوه بر این توانسته یک هکتار زمین برای مسجد فراهم کند که قصد دارد در آن کاشت محصولات کشاورزی و نخل خرما انجام دهد و سپس درآمد حاصل از آن راصرف انجام امور فرهنگی مسجد کند.
این روحانی تلاشگر همچنین گروهی متشکل از شورا، دهیار و اشخاص تحصیل کرده تشکیل داده تا مشکلات روستا را شناسایی و برای حل آن اقدام کنند و درصدد رفع مشکل آب، ساخت خانه بهداشت و اصلاح آسفالت جاده‌های روستا می‌باشد.
او حل مشکل آب روستا را حیاتی و بسیاری از بیماری‌های اهالی روستا را ناشی از آب ناسالم روستا می‌داند.
این روحانی دغدغه‌مند معتقد است که امامان محله باید بتوانند منطقه فعالیت خود را رهبری کنند و مشکلات مردم را شناسایی و درحد امکان برطرف نمایند.