مهرواره در شهرستان نور

بانوی فعالی که با تشکیل یک گروه خودجوش و مردمی، به انجام فعالیت‌های فرهنگی و اجتماعی مشغول است یکی از اقدامات او پخت آش وتوزیع میان کادر درمان بوده است.

به گزارش مهرواره محله همدل،
خانم صفیه پروانه در سال ۱۳۶۳ در شهرستان بروجن استان چهارمحال و بختیاری در خانواده‌ای مذهبی متولد شد و از همان دوران کودکی به دلیل رفت وآمد مداوم در مسجد و سپس فعالیت در بسیج مدرسه و دانشگاه با کارهای فرهنگی و اجتماعی آشنا و به انجام آن علاقه مند شد.
او پس از سکونت در شهرستان نور استان مازندران، با اهتمام به بیانات رهبری، فعالیت‌های خود را با آشنایی با اعضای هیئت این شهرستان پیگیری و به تشکیل یک مجموعه خود جوش و مردمی جهت انجام فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی اقدام می‌کند.


این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، در ایام محرم علاوه بر برگزاری مراسمات مذهبی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به تهیه و توزیع بسته های غذایی میان نیازمندان اقدام کرده است.
پخت آش و توزیع میان کادر بیمارستان و خانواده‌های کرونایی از دیگر اقدامات انجام شده توسط او می‌‌باشد.
این بانوی تلاشگر همچنین نمایشگاهی در ۲۲بهمن سال ۱۳۹۹، جهت فروش محصولات خانگی نیازمندان و بانوان بد سرپرست و بی سرپرست برگزار کرده است.
این مجموعه از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز و در سال ۱۳۹۵ مجوز رسمی را از سازمان تبلیغات اسلامی اخذ کرده‌اند اما در ایام کرونا فعالیت‌های خود را به صورت جدی‌تر دنبال می‌کنند.
خانم پروانه در ایام نزدیکی به انتخابات نیز کارهای مختلفی را جهت تشویق افراد به حضور پرشور در انتخابات انجام داده است.
او همچنین تلاش‌هایی در زمینه برگزاری کلاس تفسیر قرآن و نهج البلاغه و همایش امام شناسی داشته است و به همراه مجموعه خود مراسمات اعتکاف هر سال شهرستان نور را برگزار می‌کنند.