مهرواره در شهرستان زیرکوه

مرد تلاشگری که با همراهی خانواده خود، کارهای نیکوکارانه بسیاری را انجام داده است او به ساخت یک درمانگاه خیریه و چندین مسجد اقدام نموده است‌.

به گزارش مهرواره محله همدل،
محمد علی بسکابادی متولد سال۱۳۵۴ و اهل شهرستان زیرکوه استان خراسان جنوبی است که اقدام به خدمت رسانی به روستاهای مختلف کرده است.
او از سال ۱۳۹۱ شروع به انجام کارهای فرهنگی و ساخت مسجد در روستاها کرد و کل هزینه انجام کارهای خیرخواهانه خود را از شیعیان خارج از کشور بوسیله رابطین و دوستانی که دارد تأمین می‌کند و تاکنون از هیچ نهادی برای انجام کارهای خود مبلغی دریافت نکرده است.
این منتخب شهرستانی مهرواره محله همدل، تعدادی از ایتام را تحت پوشش دارد که ماهانه حدود ۱۰۰ هزارتومان به حساب آن‌ها واریز می‌کند.
او همچنین اقدام به ساخت ورزشگاه برای نوجوانان و جوانان کرده و یک جامعة القرآن و یک دار القرآن با سالن بزرگ و تجهیزات کامل نیز ایجاد کرده است.
این مرد تلاشگر اکنون یک درمانگاه خیریه با زیربنای سه هزار و ۱۰۰متر ایجاد کرده است که درحال تجهیز آن برای انجام کارهای درمانی می‌باشد.
وی ده سال است که در روز عید قربان حدود ۲۰ گوسفند را قربانی و گوشت آن را میان نیازمندان توزیع می‌کند و در شب‌های ماه مبارک رمضان نیز هرشب در چند روستا غذای گرم توزیع می‌کند.
این مرد فعال در زمینه تهیه و توزیع سبدهای غذایی نیز فعالیت‌هایی داشته و هر سه ماه یکبار بیش از ۲ هزار بسته معیشتی میان نیازمندان توزیع می‌کند و در ایام کرونا نیز اقدام به توزیع بسته های بهداشتی کرده است.
او که در مسجد حضرت فاطمه زهرا(س) فعالیت دارد برای برگزاری مراسمات فرهنگی دراین مسجد همواره سعی کرده از قاری و سخنران‌های به نام کشوری دعوت کند.
آقای بسکابادی اکنون در حال انجام گازکشی برای چند مسجد است و اغلب فعالیت‌های خود را با همراهی خانواده خود پیش می‌برد.