مهرواره در شهرستان سنقر

حجت الاسلام نظری در قالب گروه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی به رفع مشکلات افراد در زمینه‌های مختلف مشغول است.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام ناصر نظری متولد سال ۱۳۶۶ و اهل شهرستان سنقر استان کرمانشاه است که در مسجد سیدالشهدا یکی از شهرک‌های حاشیه‌نشین این شهرستان به انجام کارهای خیرخواهانه و امداد رسانی به اقشار ضعیف جامعه مشغول است.
او با راه اندازی یک صندوق قرض الحسنه با اعتبار اولیه ۴۰ میلیون تومانی به دستگیری از افراد و جوانان پرداخت تا گره‌ای از مشکلات اولیه آن‌ها بگشاید.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، در قالب گروه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی به رسیدگی به فقرا از طریق توزیع بسته‌های معیشتی میان آن‌ها مشغول است و به تمام شهرستان خدمات‌دهی می‌کند.


وی با کمک این گروه جهادی به محله‌های مستضعف در زمینه درمانی و معیشتی خدماتی ارائه می‌دهد و در مناسبت های مختلف به تهیه و توزیع غذا اقدام می‌کند.
این روحانی دغدغه‌مند در زمینه تهیه وسایل آموزشی برای دانش آموزان بی بضاعت نیز فعالیت‌هایی را انجام داده است.


حجت الاسلام نظری همچنین در طرح “نان کریمان” اقدام به تأمین نان سفره نیازمندانی کرده که در تهیه قوت روزانه دچار مشکل هستند و برخی حتی ناچار به دریافت نان قرضی بودند.
او در راستای اجرای این طرح، به شناسایی خانواده‌های نیازمند پرداخت و تعدادی کارت نان تهیه و میان افراد کم برخوردار توزیع کرد.
این روحانی فعال علاوه بر فعالیت در گروه جهادی شهید قاسم سلیمانی، با کمک اعضای هیئات نیز خدماتی ارائه می‌دهد که در ایام کرونا به توزیع ماسک و اقلام بهداشتی اقدام کردند.
آن‌ها در قالب گروه شهید حاج قاسم سلیمانی به شناسایی مشکلات عمومی مردم و در حد توان رفع این مشکلات با پیگیری از ارگان‌های مختلف می‌پردازند.
او حدود ۵ سال است که به انجام کارهای خیر مشغول است اما مهرواره محله همدل باعث شد که فعالیت‌های خود را پر رنگ‌تر منسجم تر و منظم تر دنبال کند.
حجت الاسلام نظری عمده منابع فعالیت‌های خود را از طریق خیرین مهیا و در موارد محدودی کمیته امداد نیز آن‌ها را همراهی می‌کند.