مهرواره در کاشان

آقای افتخار با همراهی مجموعه یاوران حضرت مهدی(عج)، توانسته در یکی از محله‌های پرجمعیت کاشان یک درمانگاه خیریه ایجاد نماید.

به گزارش مهرواره محله همدل،
علی‌رضا افتخار متولد سال ۱۳۶۳ و اهل شهرستان کاشان از توابع استان اصفهان است او فرمانده پایگاه بسیج مسجد “باب الحوائج” و عضو مجموعه “یاوران حضرت مهدی(عج) ” می‌باشد.
او حدود ۳ سال است که در یکی از محله‌های پرجمعیت کاشان به عنوان فرمانده پایگاه فعالیت دارد و خدمات ارزشمندی را برای مردم‌ محله پیش برده است.
مجموعه یاوران حضرت مهدی(عح) در سال ۱۳۷۰ ایجاد شده است و علاوه بر انجام کارهای هیئتی، خدمات اجتماعی نیز ارائه می‌دهد و در ایام کرونا خدمات اجتماعی آن‌ها پر رنگ‌تر و گسترده تر شده است.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، به دلیل فاصله مراکز درمانی با این منطقه، با همراهی اعضای هیئت یاوران مهدی(عج)، مجموعه ای را خریداری و ۱۰۰ متر از آن را به درمانگاه خیریه تبدیل کردند تا به مردم به‌ویژه نیازمندان خدمات درمانی رایگان ارائه دهد.


او همچنین یک کارگاه خیاطی با ۳۰ چرخ صنعتی راه اندازی کرد تا بانوان در آن مشغول به فعالیت شوند.
این شرکت کننده در نخستین مهرواره محله همدل، با کمک خیریه حضرت رقیه(س) در زمینه تأمین جهیزیه برای نوعروسان کم برخوردار نیز فعالیت‌هایی را انجام داده اند و به آن‌ها در یکسال اخیر، پک‌های ۲۰ قلمی اهدا نموده‌اند.
آن‌ها عمده منابع لازم برای انجام کارهای خود را از طریق خیرین جذب می‌کنند و در موارد محدودی برخی از ارگان‌ها نیز آن‌ها را همراهی می‌نمایند.