مهرواره در شهرستان کنگان

مرد دغدغه مندی که با تأسیس یک مؤسسه خیریه، به انجام فعالیت‌های نوع دوستانه پرداخته و نسبت به مشکلات مردم دغدغه مند است و برای رفع آن‌ها می‌کوشد.

به گزارش مهرواره محله همدل،
محمود هوشیار متولد سال ۱۳۶۲ و اهل شهرستان کنگان استان بوشهر و مدیر مؤسسه خیریه قطره مهربانی است که به انجام کارهای خیر اقدام کرده است.
او علاوه بر تسویه حساب دفتری نیازمندان، بیش از ۵۰۰ بسته‌معیشتی میان افراد بی بضاعت توزیع کرده است.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، همچنین به بررسی مشکلات خانوادگی افراد می‌پردازد و درحد توان سعی در حل این مشکلات با کمک گرفتن از ریش سفیدان دارد.
این مرد تلاشگر حدود دو سال است که مؤسسه خیریه خود را جهت خدمت رسانی به افراد کم برخوردار تأسیس کرده و در آن به انجام کارهای فرهنگی، اجتماعی و مذهبی پرداخته است.


وی همچنین در ماه محرم و صفر، اقدام به برپایی نمایشگاه عاشورا کرده که در این نمایشگاه که حدود ۶ سال است که هرساله به همت او برگزار شده است مراسماتی همچون روضه و تعزیه خوانی انجام می‌شود.
این مرد فعال در تمامی مناسبت‌های مذهبی، ایستگاه صلواتی برپا می‌کند و در اوایل شیوع کرونا نیز ضدعفونی کل شهر را عهده دار شد.
یکی دیگر از اقدامات ارزشمند او در ایام کرونا، راه اندازی کارگاه تولید ماسک بوده است که این کارگاه روزانه حدود یک هزار ماسک برای بیمارستان‌ها تولید می‌کرده است.
آقای هوشیار عمده منابع فعالیت‌های خود را از خیرین جذب می‌کند و به گفته خود کارهای خیر را با عشق انجام می‌دهد.
او وقتی با مشکلات مردم مواجه می‌شود نمی‌تواند نسبت به آن‌ها بی‌تفاوت باشد و برای حل مشکلات مردم پیش قدم می‌شود و در حد توان به رفع آن‌ها می‌پردازد.