مهرواره در شهرستان چرداول

خانم جواهری به خدمت رسانی و اشتغالزایی در روستای خود اقدام نموده است او اکنون آرزو دارد با کمک خیرین بتواند به تعمیر مسجد روستا بپردازد.

به گزارش مهرواره محله همدل،
فرزانه جواهری متولد سال ۱۳۶۷ و اهل روستای وارگه شهرستان چرداول استان ایلام است روستایی که حدود یک هزار نفر جمعیت دارد.
او با تشویق و همراهی خانواده خود، به اشتغال‌زایی در روستا اقدام کرده است تا به درآمد زایی اهالی بویژه جوانان روستا کمکی کرده باشد.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، پیرو بیانات رهبری مبنی بر کارآفرینی و اشتغال زایی، طرح راه اندازی یک کارگاه تولید دستمال کاغذی در روستا را ارائه می‌دهد و با تدابیر امام جماعت روستا و همکاری اعضای مسجد و با دریافت وام، این کارگاه تولیدی ایجاد می‌شود کارگاهی که توانسته برای ۶ نفر از اهالی روستا اشتغال‌زایی کند.
او هدف خود از انجام این کار را کمک به اشتغال‌زایی برای جوانان روستا اعلام می‌کند و از تداوم فعالیت‌های خود برای اهالی این روستا خبر می‌دهد.


این بانوی تلاشگر که عضو کانون فرهنگی هنری مسجد روستا نیز می‌باشد علاوه بر این کار توانسته با کمک خیرین یک کتابخانه در روستا راه اندازی کند که ساختمان آن در حال ساخت است و هنوز پروژه تکمیل نشده است.

به پیشنهاد او و با همراهی اهالی روستا یک غسالخانه نیز در این روستا در حال ساخت است که عملیات ساخت آن ۵۰ درصد پیشرفت داشته است.
این بانوی دغدغه مند، حالا آرزو دارد که با جذب خیرین بتواند به تعمیر مسجد روستا بپردازد و خواستار کمک خیرین توانمند، برای انجام تعمیر مسجد روستا می‌باشد.
وی در پایان گفت‌وگوی خود، مهرواره محله همدل را یکی از برنامه های شاخص دانست و گفت: این پویش موجب تشویق افراد به خدمت رسانی به روستاها و مناطق محروم شده است و افراد را ترغیب به حرکت و گره‌گشایی از مشکلات نیازمندان کرده است.