مهرواره در ایلام

آقای کریمی در مدت زمان کوتاهی توانسته کارهای بزرگی را در جهت خدمت‌رسانی به نیازمندان انجام دهد او از عید نوروز تاکنون ۹ منزل مسکونی برای نیازمندان ایجاد کرده است و بنا دارد تا پایان سال ۱۰ خانه دیگر برای افراد کم برخوردار مهیا کند.

به گزارش مهرواره محله همدل،
مهدی کریمی متولد سال ۱۳۶۲ و اهل استان ایلام است که به انجام فعالیت های نیکوکارانه اقدام کرده و در مدت زمان کوتاهی توانسته کارهای ارزشمندی را به سرانجام برساند.
او که مسئول بسیج مداحان استان است از عید نوروز تاکنون اقدام به ساخت ۹ منزل مسکونی برای نیازمندان کرده است و گاهی لوازم خانگی آن‌ها اعم از یخچال، تلویزیون، فرش و موارد دیگر را نیز فراهم کرده است و بنا دارد تا پایان سال ۱۰ منزل دیگر را نیز برای افراد کم برخوردار مهیا کند.


این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل همچنین اقدام به تهیه پوشاک،کفش و ۱۱۳ تبلت برای دانش آموزان نیازمند کرده است.
او تاکنون به تأمین ۱۵ جهیزیه برای نوعروسان بی بضاعت، توزیع بیش از ۵ هزاربسته‌های معیشتی، آزادسازی چندین زندانی، گازکشی خانه‌های افراد و پرداخت اجاره‌بهای تعدادی از منازل نیازمندان اقدام کرده است و منابع فعالیت‌های خود را فقط از طریق دریافت کمک‌های مردمی جذب می‌کند.

این مرد تلاشگر در عید غدیر نیز ۳۰رأس گوسفند را قربانی و گوشت آن را بین نیازمندان توزیع کرد.
آقای کریمی در حاشیه شهر ایلام خدمت‌رسانی می‌کند و فعالیت‌های خود را از عید نوروز امسال با سرکشی به مناطق حاشیه شهر و مواجه شدن با یک خانواده بی بضاعت که در خانه‌ای کلنگی زندگی می‌کردند آغاز کرد و در راستای کمک رسانی به آن‌ها شروع به تبلیغات و جمع آوری مبلغ از خیرین و مداحان استان شد و توانست با کمک دوستان یک خانه ۷۵ متری برای آن‌ها مهیا کند.
او اکنون با تشکیل یک گروه به شناسایی افراد نیازمند می‌پردازند و همواره سعی کرده‌اند در زمینه‌های مختلف خدمت‌رسانی کنند.
این مرد دغدغه‌مند در پایان گفت‌وگوی خود از اینکه برنامه مهرواره محله همدل درصدد معرفی افراد خدمت‌رسان به مردم است قدردانی کرد و برگزاری چنین برنامه‌هایی را مشوق افراد برای روی آوردن به فعالیت‌های نیکوکارانه دانست.