مهرواره در شهرستان فریدن

روحانی جوانی که به انجام کارهای خیر مشغول است او در اقدامی ارزشمند موفق به تهیه ۱۵۰ رأس گوسفند شد و گوشت آن را بین نیازمندان توزیع کرد.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام احسان مروجی متولد سال ۱۳۷۵ و اهل شهرستان فریدن استان اصفهان است که با تجمیع نذورات اقدام به تهیه ۱۵۰ رأس گوسفند کرده و در یک روز خاص آن‌ها را در کشتارگاه ذبح و گوشت آن را بین نیازمندان توزیع کرده است که در این اقدام به هر خانواده نیازمند حدود دو کیلو گوشت داده شده است.
او سرباز طلبه است و حدود ۱۰ سال است که به انجام کارهای خیر مشغول شده و فعالیت‌های مختلفی را انجام داده است.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، با شرکت در دوره‌های تربیت کودک اقدام به برگزاری کلاس‌های تربیتی برای کودکان کرده و کارهای تبلیغی مختلفی را در روستاهای دور افتاده و محروم انجام داده است.
وی همچنین در فعالیت‌های گروه جهادی “خاتم الانبیا” مشارکت دارد و با این مجموعه در زمان شیوع کرونا اقدام به ساخت بیمارستان صحرایی کرده است.
گروه جهادی “خاتم الانبیا” با همکاری دفتر امام جمعه شهرستان با حدود ۲۰ طلبه فعال کارهای خیرخواهانه مختلفی را انجام می‌دهند.
او در پایان گفت و گوی خود برنامه مهرواره محله همدل را طرحی نو و بکر خواند که موجب می‌شود مردم در انجام امور خیر دخیل شوند و آن را از این جهت برنامه ای ارزشمند اعلام کرد.