مهرواره در شهرستان بن

حجت الاسلام مددی با تأسیس یک مرکز نیکوکاری به خدمت رسانی در روستاهای محروم اقدام کرده است و در زمینه درمان، کمک جهیزیه، توزیع بسته‌های معیشتی و ایجاد مشاغل خانگی فعالیت‌های ارزنده‌ای را انجام داده است.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام سید آیت الله مددی شیخ شبانی متولد سال ۱۳۶۳ و اهل شهرستان بن استان چهارمحال و بختیاری است که در روستای بارده به ایجاد اشتغال خانگی اقدام کرده است.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، در این روستای ۳هزارنفری با ایجاد مرکز نیکوکاری حضرت امام رضا(ع)، ۴۷۵نفر را تحت حمایت قرار داده است.


او برای خدمت رسانی به نیازمندان اقدام به دهک بندی روستا کرده است که دهک یک ضعیف‌ترین قشر روستا را تشکیل می‌دهند و در زمینه‌های مختلفی همچون اشتغال، ازدواج، جهیزیه و درمان خدمات‌دهی می‌کند.
این روحانی فعال در زمینه مسکن نیز با کمک خیرین و کمیته امداد برای کسانی که توان ساخت منزل ندارند مسکن ایجاد کرده است.
وی با ایجاد مشاغل خانگی در زمینه قالی بافی، مرغ زینتی، مرغ گوشتی و پرورش قارچ به اشتغال‌زایی و درآمدزایی اهالی روستا کمک کرده است.
این روحانی دغدغه‌مند همچنین حدود ۲ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی تهیه و میان نیازمندان توزیع کرده و به تهیه کمک جهیزیه برای زوجین کم‌برخوردار نیز اقدام کرده است و خدمات مختلفی را در زمینه درمان ارائه داده است.
به گفته او فعالیت این مرکز خیریه مخصوص این روستا نیست و در روستاهای اطراف نیز خدمات رسانی می‌کند.
حجت الاسلام مددی شیخ شبانی اکنون درصدد است برای بانوانی که مدرک خیاطی دارند با همراهی بنیاد برکت کارگاهی ایجاد کند تا به چرم دوزی و دوخت لباس فرم مدارس بپردازند.