مهرواره در آزادشهر

آقای موسوی با تشکیل گروه جهادی شهید غلامی، اقدام به تعمیر، بازسازی و ساخت بنا برای نیازمندان کرده است وتشکیل این گروه جهادی را جزو لذت بخش ترین فعالیت‌های زندگی خود اعلام می‌کند.

به گزارش مهرواره محله همدل،
سید محمود موسوی اهل آزادشهر استان گلستان و مسئول ستاد بازسازی عتبات و مسئول ستاد نماز جمعه این شهرستان است که به خدمت رسانی به مردم در قالب تشکیل یک گروه جهادی متشکل از بازنشستگان اقدام کرده است.


او در راستای تهیه مایحتاج نیازمندان اقدام به تأمین کالاهای اساسی برای آن‌ها کرده است و در زمینه ساخت و ساز و تعمیرات منازل و تهیه مصالح نیز فعالیت‌هایی را انجام داده است.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، فعالیت خود را از سال ۱۳۷۵ در یک بقعه آغاز می‌کند که اکنون آن بقعه جزو امامزادگان شاخص کشوری است.
این مرد پرتلاش تاکنون اقدامات خیرخواهانه بسیاری را انجام داده است اما تشکیل گروه جهادی شهید حاج احمد غلامی را از لذت‌بخش ترین فعالیت‌های خود عنوان می‌کند.
او ریاست شورای هیئات مذهبی را نیز عهده دار است و اهتمام بسیاری در انجام کارهای فرهنگی داشته و از بدو انقلاب نسبت به انجام این فعالیت‌ها دغدغه داشته است که برگزاری کلاس‌های قرآنی و تربیت ۴۰۰ نفر در کانون بسیج از جمله اقدامات فرهنگی او می‌باشد.
این مرد فعال در گلزار شهدای گمنام نیز حسینیه‌ای را بنا نمود و اقدام به تکمیل مصلی نیمه کاره شهرستان خود کرد.
آقای موسوی همچنین در دو روستا زلزله زده سه بنا ایجاد کرده است و برای یک چوپانی که در طویله گوسفندان زندگی می‌کرد نیز اقدام به ساخت منزل نمود.
او با تشکیل این گروه جهادی ۳۰ نفره، به فعالیت می‌پردازند و عمده منابع فعالیت‌های خود را از طریق خیرین جذب می‌کنند.