مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان: سرمایه گذاری در طرح های محله محور، تحولات چشمگیری را در جامعه به دنبال خواهد داشت.

به گزارش دبیرخانه مهرواره محله همدل، حجت الاسلام والمسلمین محمدمهدی نبی زاده در مراسم داوری نهایی طرح های برگزیده مهرواره محله همدل، ضمن تقدیر از زحمات عوامل اجرایی و هیئت داوران و نیز شرکت کنندگان در این مهرواره اظهار داشت: مهرواره محله همدل کار بسیار ارزشمندی است و ما اگر بخواهیم در آینده یک مدل از حکمرانی شیعی را پایه گذاری کنیم، مرکز این حکمرانی قطعا مساجد خواهند بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان تصریح کرد: مساجد منشأ تحول در محلات هستند و به تبع آن تحول در محلات، تحول در جامعه را در پی خواهد داشت.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: خوزستان با ۱۳۱۸ مسئله حل شده در محلات مختلف این استان پهناور، توانست در صدر استان های کشور قرار گیرد.

حجت الاسلام نبی زاده در پایان یاداور شد: ما به اینگونه اقدامات ارزشمند همچون آب برای فرد تشنه محتاج هستیم. اگر دولت ما و حتی شورای شهر ما این مدل را در پیش بگیرد و در طرح های محله محور سرمایه گذاری شود قطعا تحولات چشمگیری به دنبال خواهیم داشت.

گفتنی است استان خوزستان در ثبت مسئله، حل مسئله و سهمیه معرفی نفرات برگزیده به مرحله نهایی، حائز رتبه اول در کشور بوده است که پس از جمع بندی نظرات هیئت داوران، ۴ طرح به عنوان داوری نهایی به سازمان مرکزی معرفی خواهند شد.

دیگر رسانه ها

وب سایت اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان