مهرواره در بستان آباد

آقای اصلانی سال‌هاست به حل اختلافات زوجین پرداخته و تاکنون موارد بسیاری را از تصمیم بر طلاق منصرف کرده است.

به گزارش مهرواره محله همدل، محمد‌علی اصلانی متولد سال ۱۳۳۶ و اهل شهرستان بستان آباد از توابع آذربایجان شرقی است. او به‌دلیل شاغل بودن در شورای حل اختلاف شهرستان بستان آباد و بعد از رویارویی با مشکلات مردم به ویژه اختلافات زوجین تصمیم می‌گیرد فراتر از وظایف خود عمل کند و در جهت حل اختلافات خانوادگی زوجین بکوشد تا موجب تداوم زندگی افراد شود.
این منتخب شهرستانی مهرواره محله همدل، با صحبت حضوری با تک تک زوجینی که تصمیم بر طلاق و جدایی دارند تاکنون توانسته افراد بسیاری را از این تصمیم‌شان منصرف کند.
وی اکنون در محله خود این اقدام را پیگیری می‌کند و تاکنون اختلافات ۴ خانواده را در این محله حل و فصل کرده و حل اختلاف ۴ مورد دیگر را نیز در دست اقدام دارد.
آقای جامی از سال ۸۳ این فعالیت خداپسندانه خود را آغاز کرده و به گفته خودش در طی این سال‌ها موفق شده معمولا ماهانه بین ۲ تا ۳ مورد از اختلافات افراد را حل و فصل کند.
او هدف خود از انجام این کار را کسب رضایت خدا اعلام می‌کند و به صورت مصمم از تداوم این کار تا پایان عمر خود خبر می‌دهد.
این مرد تلاشگر رئیس شورای هیئات مذهبی شهرستان خود نیز می‌باشد و به امور خیرخواهانه دیگری همچون تهیه و توزیع بسته های معیشتی برای نیازمندان نیز مشغول است.
وی همچنین با سرکشی به هیئات مذهبی ضمن راهنمایی کردن آن‌ها در مسائل مختلف، به حل مشکلات مالی و غیرمالی‌ هیئت‌ها با کمک گیری از خیرین می‌پردازد تا نقشی در برگزاری محافل و مجالس اهل بیت ایفا کرده باشد.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل همچنین در یکی از مؤسسات خیریه شهرستان خود مشغول به فعالیت است و کارهای شناسایی نیازمندان و انجام تحقیقات را در این مؤسسه پیش می‌برد تا بتواند فقرای واقعی را شناسایی و جهت دریافت کمک به مؤسسه معرفی نماید.