با همت حجت الاسلام دومیری و تلاشگران شهرستان بشرویه گروه بزرگ جهادی امام رضا(ع) ایجاد شد؛ ایجاد کارگاه عرقیجات و تولید اتانول از خدمات این جهادگران است.

به گزارش دبیرخانه مهرواره محله همدل، حجت الاسلام مهدی دومیری روحانی جهادی از اهالی شهرستان بشرویه خراسان جنوبی است که توانسته است گروه جهادی بزرگی را با کمک جوانان این شهرستان تأسیس کند.


وی در این باره می گوید: گروه جهادی ما که مزین به نام زیبای امام رضا(ع) است به عنوان گروه برتر در سطح استان انتخاب شد و توانست در همایش ملی گروه های جهادی شرکت کند؛ در حال حاضر نزدیک به ۳۰۰ نفر در این گروه عضو هستند و در اردوهای هفتگی ما بین ۳۰ تا ۴۰ نفر شرکت می کنند
وی ادامه می دهد: در دیداری که با سردار زهرایی داشتیم، وسعت کارهای گروه جهادی امام رضا(ع) به استحضار وی رسید و قرار شد گروه به قرارگاه ارتقا پیدا کند.
گروه جهادی امام رضا(ع) ۹ زیرمجموعه متعدد دارد و در بخش های مختلفی نظیر موضوعات علمی، فعالیت های اقتصادی و مباحث هنری فعالیت می کند.

حجت الاسلام دومیری به همراه دوستان جهادی خود فعالیت های دیگری نیز داشته است که از جمله آن ها تولید اپلیکیشن دسداس است؛ در این نرم افزار که در واقع یک فروشگاه اینترنتی است، محصولات سنتی و صنایع دستی به فروش می رسد.
کار دیگری که با همت جوانان جهادی شهرستان بشرویه انجام شده است، تأسیس کارگاه عرق گیری است که با عنوان عرقیات هاشمی مشغول به فعالیت شده است و به تولید انواع عرقیجات می پردازد.


جوانان جهادی بشرویه با توجه به شیوع کرونا و نیاز به مواد ضدعفونی کننده به عرصه تولید اتانول ورود کرده و با ایجاد کارگاه، تولید اتانول با خلوص ۹۴ درصد را آغاز کرد؛ نکته حائز اهمیت این است که برج تقطیر این کارگاه به دست جوانان جهادی طراحی شده است.