یکی از روستاها دچار مشکل کمبود آب بود و علی‌رغم پیگیری های ۱۲ ساله مردم، مشکل آنان برطرف نشده بود حالا با پیگیری‌های جدی یکی از منتخبین شهرستانی مهرواره محله همدل در عرض دوهفته این مشکل برطرف شد.
به گزارش دبیرخانه مهرواره محله همدل، یوسفعلی زارعی مردی تلاشگر از شهرستان بهشهر استان مازندران است که در شرایط بحرانی کشور و کمبود ماسک، در حد توان خود اقدام به راه اندازی کارگاه تولید ماسک و گان می‌نماید.
اوبا همکاری خادمان رضوی یک کارگاه خیاطی ایجاد می‌کند و با به کارگیری چند نیروی جهادی به تولید ماسک می‌پردازند.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره، به فرمایشات رهبری مبنی بر تشکیل گروه های جهادی و انجام کمک مؤمنانه لبیک گفته و پا در این مسیر می‌گذارد.
مهیا کردن تبلت برای ۲۳ دانش آموز نیازمند
او به دلیل آسیب‌های وارده بر مشاغل مختلف، اقدام به مهیا کردن شرایط اخذ وام ۳۰ تا ۵۰ میلیون تومانی برای ۲۵ فرد آسیب دیده از کرونا می‌نماید و با معرفی آموزش و پرورش برای ۲۳ دانش آموز نیازمند تبلت خریداری می‌کند.
این مرد تلاشگر که اکنون یکی از منتخبین مهرواره محله همدل است، تا کنون ساخت حمام و آشپزخانه برای بیماران صعب العلاج را هم در کارنامه عملکرد خود دارد و برای دو فرزند طلاق که بضاعت مالی خوبی نداشتند نیز جهیزیه تهیه می‌نماید.
او در دو کانون نور ولایت شهرستان بهشهر و کانون خدمت رضوی آستان قدس عضویت دارد و از این طریق اقدام به حل مشکلات مردم می‌نمایند.
آقای زارعی اکنون دغدغه رفع مشکل جاده یکی از روستاهای اطراف را دارد که به گفته او جاده بسیار خطرناکی است و تا کنون تلفات زیادی داشته است و درحال پیگیری جدی برای رفع مشکل این جاده می باشد.
با همت منتخب شهرستانی مهرواره، همچنین آبرسانی به یکی از روستاها انجام شد، روستایی که علی‌رغم پیگیری های ۱۲ ساله، مشکل آب آن برطرف نشده بود حالا با پیگیری های جدی او در عرض دوهفته مشکل آن رفع شده است.