مهرواره در بندرلنگه

آقای عنایتی که در هرمزگان زندگی می‌کند به خوبی نسبت به آب و هوای این استان اشراف دارد و خوب می‌داند که تحمل آب وهوای آن در فصل تابستان بدون لوازم و تجهیزات سرمایشی غیر ممکن است و به همین دلیل اقدام به تأمین کولر برای خانواده های نیازمند کرده است.

به گزارش مهرواره محله همدل، حجت الاسلام حسن عنایتی متولد سال ۱۳۶۵ و اهل شهرستان بندر لنگه از توابع استان هرمزگان است که سال‌هاست به تأمین کولر برای افرادی که توانایی خرید آن را ندارند اقدام کرده است تا بخشی از مشکل گرمای طاقت فرسای هوا در این استان را برای قشر کمتر برخودار حل کند.
او در ابتدا به صورت کاملا شخصی و بدون حمایت هیچ نهاد و ارگانی و تنها با همراهی یکی از دوستانش به تهیه کولر برای خانواده های نیازمند اقدام کرد و علاوه بر این کار سعی در رسیدگی به سایر مشکلات آن‌ها داشت تا در حد توان اقلام ضروری زندگی آن‌ها را تأمین و مشکلات‌شان را برطرف نماید.
حجت الاسلام عنایتی بعد از آشنایی با ستاد اربعین بندر لنگه در سال ۹۹ شروع به همکاری با این ستاد کرد و هدف خود از انجام اقدامات نیکوکارانه را یاری رساندن به قشرضعیف جامعه اعلام کرد.
وی که از سال ۹۳ اقدامات خیرخواهانه خود را آغاز کرده است اکنون در ستاد اربعین به جمع آوری کمک‌های مردمی می‌پردازد و آن را صرف اموری همچون فعالیت های عمرانی، درمان بیماران نیازمند و توزیع بسته‌های معیشتی می‌کند.
این روحانی فعال به همراه عوامل ستاد اربعین بندر لنگه اخیرا به توزیع ۵۵ دستگاه کولر به خانواده‌های نیازمند اقدام کردند و این اقدام خداپسندانه آن‌ها تا پایان فصل گرما ادامه دارد تا افراد بیشتری از این وسیله ضروری برخوردار شوند.