مهرواره در شهرستان انار

روحانی جوانی که با راه اندازی طرحی در تلاش برای پاسخ به شبهات افراد در زمینه علل ضعف باورهای دینی و علت کاهش معنویت در جامعه است.

به گزارش مهرواره محله همدل، حجت الاسلام محمد حاج محمدی متولد سال ۱۳۷۱ و اهل شهرستان انار از توابع استان کرمان است و با وجود اینکه خود ساکن این شهرستان است اما در مسجد یکی از روستا‌های اطراف مشغول به فعالیت می‌باشد.
او برای شرکت در مهرواره محله همدل به آماده سازی فرم هایی اقدام می‌کند تا به بررسی علل ضعیف شدن عقاید مردم بپردازد و به سؤالات و شبهات آن‌ها به شيوه های مختلف پاسخ دهد.
این روحانی دغدغه مند فرم ها را در اختیار مردم قرار می‌دهد و برای استقبال مردم جهت شرکت در این طرح، جوایزی را در نظر می‌گیرد و موفق می‌شود از اکثریت افراد پاسخ به سؤالات این فرم را دریافت نماید و با برگزاری جلساتی به بحث و گفت وگو پیرامون موضوع طرح شده می‌پردازند.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، علاوه بر پاسخگویی به شبهات مطرح شده، افراد شرکت کننده در طرح را به کُتبی جهت مطالعه و دستیابی به پاسخ سؤالات ارجاع می‌دهد تا هم به جواب کامل و دلخواه خود دست یابند و هم پاسخ های یافت شده را با دیگران به اشتراک بگذارند.
این روحانی فعال در روستایی مشغول به فعالیت است که دارای ۶۰ خانواده است که ۱۰ خانواده آن نیازمند هستند و او همواره در حد توان و‌ با تهیه و توزیع بسته های معیشتی سعی کرده دستگیر مشکلات نیازمندان باشد.
حجت الاسلام حاج محمدی اقدامات دیگری را نیز در کارنامه خود ثبت نموده که تهیه و توزیع موادضد عفونی کننده در ایام کرونا و برگزاری جلساتی جهت تشریح نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی از جمله آن‌ها می‌باشد.