مهرواره در شهرستان تکاب

روحانی دغدغه مندی که در تلاش برای معرفی امام زمان(عج) و افزایش امید جوانان به ظهور است و با فعالیت های خود توانسته جوانان بسیاری را برای ورود به حوزه های علمیه تشویق و ترغیب نماید.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام زیدالله محمودی متولد سال۱۳۶۴ و اهل شهرستان تکاب استان آذربایجان غربی و مسئول کانون آیت الله خامنه ای این شهرستان است که در زمینه شناساندن و معرفی امام زمان(عج) و مسائل مرتبط با مهدویت تلاش های ارزنده‌ای کرده است.

او قریب به ۸ سال است که در جمعه‌های هر هفته به صورت مداوم اقدام به برگزاری جلسات مهدویت کرده است تا بدین وسیله نوجوانان را با مباحث امام شناسی آشنا کند.

آقای محمودی حتی در ابتدا برای برگزاری جلسات مهدویت مکان ثابتی را در اختیار نداشت و به صورت سیار و در منازل افراد جلسات را برپا می‌کرد اما حالا با اختصاص مکانی برای انجام اینکار، این محافل در مکانی ثابت برگزار می‌گردد.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، علاوه بر‌ این‌کار به برگزاری کلاس های روخوانی، روانخوانی، قرائت قرآن و کلاس های دعاخوانی نیز مبادرت کرده و به برگزاری اردوهای زیارتی همچون سفر به مشهد، جمکران و راهیان نور نیز اقدام کرده است.


حجت الاسلام محمودی، برگزاری جلسات مهدویت را در ترغیب نوجوانان به مباحث امام شناسی و انجام امور معنوی بسیار مؤثر دانست و در طی سال‌های فعالیت خود بازخورد و خروجی‌های مثبتی از این جلسات دریافت کرده است که علاقه‌مند شدن و ورود برخی از جوانان به سپاه و حوزه‌های علمیه، حاصل تلاش های او برای رشد معنوی جوانان بوده است.
این روحانی تلاشگر در زمینه‌های اجتماعی نیز فعالیت هایی داشته که توزیع گوشت قربانی به کمک خیرین در اعیاد مختلف از جمله این فعالیت ها می‌باشد.


وی در پایان گفت‌وگو مهمترین دلایل تلاش خود در زمینه امام شناسی را ضعیف شدن عقاید مردم و عدم شناخت درست و صحیح از امام زمان(عج) و مهدویت اعلام کرد تا بوسیله این جلسات بتواند امیدواری مردم بویره قشر جوان را به ظهور و اتمام انتظار افزایش دهد و در حد توان برای ظهور ولیعصر(عج) زمینه سازی نماید.