مهرواره در شهرستان کوثر

آقای محمدی علاقه بسیاری برای خدمت‌رسانی به مردم دارد و سال‌هاست که بخشی از حقوق ماهیانه خود را برای کمک به نیازمندان اختصاص داده او حالا با تأسیس هیئت باب الحوائج به صورت جدی تر انجام فعالیت‌های خیرخواهانه را دنبال می‌کند.

به گزارش مهرواره محله همدل،
فردین محمدی متولد سال ۱۳۴۸ و اهل شهرستان کوثر استان اردبیل و یکی از دبیران آموزش و پرورش است که همواره دغدغه حل مسائل و مشکلات مردم را داشته است.
او سابقه ۲۰سال فعالیت در آموزش و پروش را داراست و چون علاقه بسیاری به انجام کارهای نیکوکارانه و یاری رساندن به مردم دارد بخشی از حقوق ماهیانه خود را صرف برطرف کردن مشکلات نیازمندان و فقرا می‌کرده است.
او حدود ۹ سال نیز ریاست هلال احمر این شهرستان را برعهده گرفت و در این مدت همواره در تلاش برای رسیدگی به اوضاع محرومان بوده است.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، به تهیه مواد غذایی برای نیازمندان و انجام کارهای عام المنفعه و بشر دوستانه اقدام کرده است و ساخت انبار و پایگاه‌های مختلف جهت دپوی وسایل و اقلام امدادی، از دیگر اقداماتش می‌باشد.
او می‌گوید: اقلامی که در انبارها برای روزهای سخت و بحرانی ذخیره می‌شد پاسخگوی نیاز حدود ۴ تا ۵ شهرستان بوده است که در موارد ضروری از آن‌ها استفاده می‌شده است.
این مرد تلاشگر در سال ۱۳۹۴ با اخذ مجوز رسمی از سازمان تبلیغات، هیئت باب الحوائج را راه اندازی کرد و علاوه بر انجام فعالیت‌های مذهبی در این هیئت، به انجام فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی نیز پرداخت.
او علاوه بر برگزاری مراسمات جشن و عزا در مناسبت‌های دینی، اهتمام بسیاری به جذب افراد به اقامه نماز و شرکت در نماز جمعه داشته و در این راستا توانسته تعداد بسیاری را برای شرکت در نمازجمعه با خود همراه کند.
آقای محمدی با کمک خیرین، منابع مالی لازم برای انجام فعالیت‌های اجتماعی در این هیئت را مهیا می‌کند و وجود خیرین هیئت را مهمترین دلیل پیشبرد فعالیت‌ها می‌داند.