آغاز مرحله شهرستانی مهرواره

با ورود مهرواره محله همدل به مرحله جشنواره شهرستانی کمیته‌های انتخاب کار خود را آغاز کرده و برترین‌ها را به هیئت داوران معرفی می‌کنند.

به گزارش دبیرخانه مهرواره محله همدل؛ با آغاز جشنواره شهرستانی، مهرواره وارد گام هفتم خود می‌شود؛ در این مرحله کمیته های انتخاب شهرستانی باید سه برابر سهمیه برترین های نهایی مهرواره را در هر شهرستان به هیئت داوران همان شهرستان معرفی می کنند تا از بین این افراد، برترین حل مسئله برای راهیابی به مرحله استانی انتخاب شود.

بنابر گزارش‌های واصله کمیته های انتخاب از روز شنبه کار خود را آغاز کردند و جلسات این کمیته ها در استان های مختلف از جمله خوزستان، لرستان، فارس، ایلام، کرمانشاه، بوشهر و دیگر استان‌ها در حال برگزاری است.

برگزاری جلسه کمیته انتخاب در برخی از شهرستان‌ها                                         

استان ایلام از جمله استان هایی بود جلسات کمیته های انتخاب در آن ها برگزار شد؛ در همین راستا جلسه هیئت انتخاب شهرستان دره شهر از توابع این استان با حضور حجت الاسلام علیاری نماینده و مسئول دفتر امام جمعه؛ سرهنگ بیگی نماینده و مسئول فرهنگی سپاه ناحیه شهرستان و حجت الاسلام رهبان مسئول امور مبلغین اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دره شهر برگزار و با انتخاب شرکت کنندگان برتر در پایان مقرر شد که در روزهای آینده جلسه هیئت داوران برای انتخاب نفرات برتر نهایی برای ورود به مرحله استانی تشکیل شود.

جلسه کمیته داوری شهرستان دهلران استان ایلام

در شهرستان دهلران استان ایلام، کمیته داوران متشکل از نمایندگان امام جمعه و سپاه ناحیه دهلران و دو نفر از فعالان فرهنگی شهرستان در محل اداره تبلیغات اسلامی به شور نشستند و در نهایت با ارزیابی مسائل ارسالی و با نقطه نظرات و رأی اعضای کمیته سه طرح مورد تأیید و به هیأت داوران ارجاع داده شد.

جلسه کمیته داوری شهرستان سرپل ذهاب استان کرمانشاه

در شهرستان سرپل ذهاب استان کرمانشاه هم اعضاء هیئت انتخاب شهرستان گرد هم آمدند تا سه برابر تعداد افراد برتر را انتخاب و به هیئت داوران معرفی کردند.

جلسه کمیته داوری شهرستان بیجار استان کردستان

کمیته انتخاب برای شناسایی برترین های مهرواره محله همدل شهرستان بیجار استان کردستان با حضور اعضاء این کمیته در سالن کوثر اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد؛ اعضاء نسبت به انتخاب برترین های شهرستانی مهرواره و ارجاع آن به هیئت داوران اقدام کردند.

جلسه کمیته داوری شهرستان استهبان استان فارس
جلسه کمیته داوری شهرستان فسا استان فارس

گزارش ها حاکی است که کمیته های انتخاب مهرواره در شهرستان های استهبان و فسا در استان فارس و شهرستان دشتی از استان بوشهر نیز تشکیل جلسه داده کار انتخاب برترین های مهرواره و ارجاع آن به هیئت داوران را به انجام رساندند.

جلسه کمیته داوری شهرستان دشتی استان بوشهر