مهرواره در شهرستان کامیاران

اهالی محله شهرک بعثت شهرستان کامیاران و در رأس آن‌ها آقای ندیمی، وقتی دیدند مشکلاتشان با پیگیری از مسئولین برطرف نمی‌شود، کمر همت بستند و با همکاری یکدیگر توانستند مشکلات اصلی محله خود را رفع نمایند.

به گزارش مهرواره محله همدل،
مرتضی ندیمی متولد سال ۱۳۵۶ و اهل شهرستان کامیاران استان کردستان است که برای رفع مشکلات محله خود سال‌هاست که پیگیری های بسیاری از مسئولین داشته اما علارغم تلاشی که کرده هیچ یک از این پیگیری‌ها به نتیجه نرسیده است.
او می‌گوید: شهرک ما حدود ۱۰ سال است که ایجاد شده اما هیچ زیرساختی همچون سنگ فرش و آسفالت برای آن فراهم نشده است که برای حل این مشکل مکاتبات بسیاری با مسئولین انجام دادم که به گفته آن‌ها به دلیل عدم وجود اعتبارات لازم، برای رفع این مشکلات همکاری و اقدامی از سوی آنان صورت نگرفت.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، با همراه کردن اهالی محله و برگزاری جلسه با آن‌ها و با جلب رضایت همگان از هرخانواده مبلغ ۵۰۰ هزارتومان جمع آوری کرد تا منابع لازم جهت حل این مشکلات را فراهم نماید.
همت و مشارکت اهالی این محله موجب می‌شود که اینبار مسئولین بیش از گذشته نسبت به رفع مشکلات آن‌ها توجه کنند و شهرداری و بنیاد مسکن مابقی هزینه‌های لازم برای انجام آسفالت و سنگ فرش این محله را تأمین نمایند.
حالا مشکل آسفالت محله رفع شده و خانواده‌های ساکن در این شهرک، از این اتفاق رضایت بسیاری دارند ضمن اینکه این اقدام موجب شده سایر محله ها نیز از آن‌ها الگو بگیرند و در کنار یکدیگر برای حل مسائل محله‌هایشان اقداماتی را انجام دهند.
آقای ندیمی مشارکت اهالی محله را مهمترین دلیل رفع مشکلات محله می‌داند و می‌گوید: تا قبل از این اقدام بر کمک صددرصدی ارگان‌ها متمرکز می‌شدم و آن‌ها هم رفع مشکلات را به تأمین اعتبار موکول می‌کردند اما وقتی خود اهالی محله پای کار آمدند و مشارکت کردند توانستیم با همکاری یکدیگر مشکلات راحل و فصل نماییم.
او برگزاری مهرواره محله همدل را مهمترین محرک خود برای همراه کردن اهالی محله عنوان می‌کند و از اینکه مهرواره افراد را پای کار آورده تا برای رفع مشکلاتشان، خودشان به انجام کارهای مختلف اقدام کنند آن را برنامه‌ای بسیار تأثیرگذار می‌داند.