مهرواره در شهرستان رودسر

حجت الاسلام شعبانی با شناسایی مشکلات روستا و مشورت گرفتن از مردم، اقدام به حل معضلات اصلی روستا کرده و همواره سعی دارد از نیازمندان روستای حوزه فعالیت خود دستگیری کند.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام محمد شعبانی متولد سال ۱۳۵۶ و اهل شهرستان رودسر استان گیلان است که در روستای ناصر سرا مشغول به خدمت است.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل
که از سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را در مسجد باب الحوائج این روستا آغاز کرده و با مشورت از مردم و خیرین، مشکلات روستا را شناسایی و برای حل و فصل آن‌ها مطابق با اولویت بندی‌های انجام شده اقدام می‌کند.
وی تاکنون اقدام به حل اختلافات خانوادگی افراد کرده و مشکلات افراد را در حد توان مرتفع کرده است.
حجت الاسلام شعبانی اجرای برنامه‌های ورزشی را نیز در کارنامه فعالیت‌های خود در این روستا ثبت کرده که پیگیری جهت ساخت یک زمین ورزشی برای این روستا از جمله این اقدامات می‌باشد که دهیاری و شورا نیز بودجه ای را برای آن تخصیص داده‌اند تا نوجوانان و پیشکسوتان روستا بتوانند از آنجا به عنوان مکان تفریحی سالم استفاده نمایند.
انجام کارهای خدماتی مدارس و برگزاری جشن و مراسمات مختلف در اعیاد و مناسبت‌های شاد مذهبی، برگزاری اردو، آموزش تفکیک زباله، آموزش حفظ حریم خانواده و تبیین امام شناسی در مدارس از دیگر اقدامات او در این روستا است.
وی علاوه بر این با کمک بنیاد برکت اقدام به توزیع بسته‌های معیشتی میان نیازمندان کرده است.
وی همچنین با کمک خیرین در مناسبت‌های مختلف همچون عید غدیر نیز تعدادی بسته‌های غذایی تهیه و به صورت مخفیانه و آبرومندانه بین خانواده‌های بی بضاعت توزیع کرده است.
این روحانی تلاشگر همچنین با استفاده از ظرفیت فضای مجازی و کانال‌های مسجد، اقدام به جمع آوری کمک‌های نقدی جهت حل مشکلات مالی افراد و تأمین هزینه درمان بیماران کرده و همواره در تلاش برای دستگیری از نیازمندان روستا بوده است.