مهرواره در شهرستان گیلان‌غرب

روحانی فعالی که در یکی از مناطق محروم، خدمات مختلفی را ارائه داده است یکی از اقدامات ارزشمند او حل مشکل آب ۱۲ روستا بوده است.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام علی احمد همتی متولد سال ۱۳۶۰ و اهل شهرستان گیلان‌غرب استان کرمانشاه است که از سال ۱۳۹۶ انجام فعالیت‌های خیرخواهانه را آغاز کرده و از سال ۱۳۹۸ این فعالیت‌ها را در منطقه گیلان غرب ادامه داده است.
او در ابتدای فعالیت خود و با توجه به اینکه مردمان این منطقه تنها هفته ای یک روز از نعمت آب برخوردار بودند به حل این مسئله که از مشکلات اساسی اهالی روستاهای این منطقه بوده اقدام کرد.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، حل این مشکل را در اولویت امور خود قرار می‌دهد و با همکاری قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه و آبفا و با کمک گروه های جهادی تهران و مازندران و مشارکت مردم توانست در مدت ۴ ماه مشکل آب ۱۲روستای منطقه را با تعویض لوله‌های انتقال آب برطرف نماید.
او در توصیف این منطقه می‌گوید: این منطقه علاوه بر محروم بودن،جنگ زده، زلزله زده و سیل زده است و مردمان آن با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می‌کنند و من وظیفه خود می‌دانم در حد توان خدماتی را به مردمان آن ارائه دهم.
این روحانی دلسوز توانست با پیگیری از تولیت آستان قدس رضوی و کمیته امداد، ۲۳ سری جهیزیه مهیا کند که ۷ سری آن در دهستان میناب و مابقی در سطح شهر میان زوجین نیازمند توزیع شد.
ساخت ۵ خانه برای محرومین، اسکان نیروهای مبلغ منطقه، برگزاری دوره های طب سنتی اسلامی در فضای مجازی، توزیع یک هزار درخت زیتون با همکاری جهاد کشاورزی میان مردم دهستان با کمترین قیمت و اهدای یک درخت وقفی به آن‌ها، اعزام کاروان زیارتی کربلا اولی‌ها با همکاری گروه‌های جهادی و خیرین با اخذ مبلغی ناچیز از افراد از دیگر فعالیت‌هایی است که با پیگیری‌های او در این منطقه انجام گرفته است.
او حالا درصدد است مشکلات آب و برق و شبکه تلویزیونی این منطقه را برطرف کند و در حال پیگیری برای رفع این مشکلات می‌باشد.