مهرواره در فهرج

حجت الاسلام وحیدزاده از روحانیون فعالی است که در روستای تبلیغی خود، اقدامات قابل توجهی را از تشکیل مرکز نیکوکاری و گروه جهادی تا ایجاد ۳ خانه قرآنی انجام داده است؛ او همچنین به مناسبت عید غدیر، جشن مفصلی را همراه با اجرای نمایش تئاتر و پذیرایی در این روستا برگزار نمود.

به گزارش خبرنگار مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام سعید وحید زاده متولد سال ۱۳۶۲ و امام روستای میرآباد انصاری شهرستان فهرج کرمان و جزو منتخبین شهرستانی مهرواره محله همدل است.
او ۵ سال است که در این منطقه فعالیت دارد و به صورت همزمان در ۴ مسجد این منطقه که شامل مسجدامام حسین(ع) میرآباد بالا، مسجدامام حسین(ع) میرآباد پایین، مسجد امام سجاد(ع) و مسجد نور واقع در روستای مجاور فعالیت دارد و اقامه نماز جماعت را به صورت هفتگی و به حالت چرخشی در این مساجد برگزار می‌کند.

حمایت از زوجین کم برخوردار

این روحانی تلاشگر یک مرکز نیکوکاری به نام حاج قاسم سلیمانی را جهت اعطای جهیزیه به زوجین بی بضاعت و کمک به مردم نیازمند ایجاد کرده است.
او طی یکسال اخیر توانسته یک سری کامل جهیزیه برای یک نوعروس نیازمند فراهم کند و یکی از زوجین کم برخوردار را نیز جهت اخذ جهیزیه به سپاه معرفی کرده است.
او علاوه بر این ۳ خانه قرآنی نیز در این منطقه راه اندازی کرده است که همسرش مربی یکی از این خانه‌های قرآنی می‌باشد.تکمیل مسجد نیمه کاره روستا

حجت الاسلام وحید زاده همچنین با راه اندازی گروه جهادی حاج قاسم علاوه بر تکمیل مسجد نیمه‌کاره روستای نوریه سجادی به ساخت سرویس بهداشتی برای نیازمندان اقدام کرده است.
تهیه وسایل گرمایشی و سرمایشی برای مستضعفان همچون کولر و بخاری از دیگر اقدامات او می‌باشد.
اعطای تسهیلات به افراد جهت اشتغالزایی، توزیع ماهانه بسته‌های معیشتی به نیازمندان، تشکیل بسیج خواهران و برادران، برق کشی بهشت زهرای روستا و گاز کشی خانه عالم از جمله اقدامات او در این روستا می‌باشد و اخیرا نیز در حال اعزام یک کاروان ۴۵ نفره به مشهد مقدس است.
این روحانی پویا علاوه بر این در زمینه ترک اعتیاد افراد نیز فعالیت داشته و در یکسال اخیر به ترک اعتیاد ۲ نفر از معتادان کمک کرده و برای همسر یکی از آن‌ها با تهیه تنور خانگی اشتغال ایجاد کرده است.

برگزاری جشن مفصل در روز عید غدیر

حجت الاسلام وحید زاده همچنین به مناسبت عید غدیر جشن مفصلی را در روستا همراه با ذبح ۲ گوسفند و توزیع ۷۰۰ پرس غذا و برپایی ایستگاه‌های صلواتی و اجرای نمایش تئاتر برگزار نمود.