مهرواره در چابهار

وقتی دغدغه کمک به هم‌نوعان را داشته باشی فرقی نمی‌کند در چه جایگاهی قرار داشته باشی، چرا که همواره برای دستگیری از نیازمندان احساس وظیفه می‌کنی و دست به اقدام می‌زنی.
حجت الاسلام شکرزهی نیز با وجود اینکه مدتی است به عنوان کارمند در سازمان تبلیغات اسلامی چابهار فعالیت دارد، نه تنها دست از خدمت‌رسانی به محرومان نکشیده بلکه همچون دوران تبلیغ خود، برای کمک به مستضعفان تلاش می‌کند.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام عبدالوحید شکرزهی متولد سال ۱۳۶۵ و اهل شهرستان ایرانشهر استان سیستان و بلوچستان است که اکنون در شهرستان چابهار مشغول به فعالیت است.
مهمترین اقدام او در این شهرستان پاسخ به شبهات دینی است و به صورت میدانی در سطح شهر و نه تنها منحصر در یک مسجد فعالیت دارد.
او در راستای دستگیری از نیازمندان چندین مرحله در طول سال بویژه در ایام محرم و ماه مبارک رمضان و هربار بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ بسته‌ معیشتی تهیه و آن را در مناطق حاشیه‌نشین این شهرستان توزیع می‌کند.
این روحانی پرتلاش همچنین با ارتباط گیری با خیرین تهران، کفش و پوشاک تهیه و میان اقشار کم درآمد و محرومان تقسیم می‌کند.
وی اخیرا بالغ بر ۷۰ جفت کفش زنانه، مردانه و بچگانه میان خانواده‌های بی‌بضاعت توزیع کرده است.
او ۱۰ سال سابقه تبلیغ دارد و به عنوان روحانی طرح هجرت و روحانی مستقر فعالیت داشته و حالا با وجود اینکه کارمند سازمان تبلیغات چابهار است از خدمت رسانی به نیازمندان غافل نشده و با جدیت آن را دنبال می‌کند.
این منتخب شهرستانی مهرواره محله همدل می‌گوید: در زمان اشتغال به کار تبلیغ نهایت تلاشم را می‌کردم تا مردم را جذب مسجد نمایم و آن‌ها را برای کار خیر دعوت کنم و حتی کاری کردیم که اهل تسنن هم با ما مشارکت داشتند و در برگزاری مراسمات ما را یاری می‌کردند و اتحاد و همبستگی خوبی بین ما ایجاد شده بود.
او منابع لازم برای انجام کارهای خیرخواهانه خود را صرفا از طریق خیرین و بدون کمک هیچ ارگانی فراهم می‌کند.
حجت الاسلام شکرزهی در راستای اهداف خود از انجام کارهای نوع‌دوستانه گفت: اینجا منطقه‌ای محروم است و نیاز به کار دارد و باید آستین بالا زد و خالصانه برای محرومیت زدایی از آن اقدام کرد.