مهرواره در آشتیان

حجت الاسلام منشوری در آستانه برگزاری نخستین مهرواره محله همدل، در منطقه تبلیغی خود و با مشورت از اهالی و اعلام نیاز آن‌ها، به ساخت جایگاه نماز در آرامستان روستا اقدام کرد و با کمک خیرین و صرف حدود ۵۰۰ میلیون تومان، اخیرا توانست این پروژه را تکمیل نماید.
او همچنان به رفع نیاز اهالی این منطقه مشغول است و همواره سعی دارد مسائل و مشکلات مردم و بویژه نیازمندان را برطرف نماید.

به گزارش مهرواره محله همدل،
حجت الاسلام حسن منشوری متولد سال ۱۳۶۲ و از جمله منتخبین شهرستانی مهرواره محله همدل و امام جماعت مسجد موسی بن جعفر (ع) روستای نادر آباد شهرستان آشتیان استان مرکزی است.
او در کنار انجام وظایف تبلیغی خود در زمینه حل مشکلات اهالی روستا نیز تلاش‌‌هایی داشته و بعد از مهرواره محله همدل و در طی یکسال اخیر نیز این فعالیت‌ها استمرار یافته که تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی به ۵۰ خانواده نیازمند از جمله این اقدامات می‌باشد.
توزیع غذای گرم میان نیازمندان، جذب جوانان به مسجد، انجام کارهای فرهنگی در مدرسه و برگزاری کلاس‌های قرآن و احکام برای دانش آموزان از دیگر فعالیت‌های او در این منطقه می‌باشد.
او حدود ۱۵ سال است که به انجام فعالیت‌های تبلیغی مشغول است و ۴ سال است که در روستای نادر آباد مشغول به فعالیت و خدمت‌رسانی به نیازمندان است.
این روحانی پرتلاش انجام چنین اقداماتی را از وظایف خود می‌داند و می‌گوید: من به عنوان یک طلبه وظیفه خود می‌دانم تا جاییکه در توانم است به مردم خدمت کنم.
او عمده اعتبارات لازم برای انجام فعالیت‌های خیرخواهانه خود را از طریق خیرین تأمین می‌کند و از کمیته امداد و سپاه نیز در موارد محدودی کمک‌هایی جزئی دریافت کرده است.
حجت الاسلام منشوری در نظر دارد تا در آینده‌ای نزدیک در زمینه خانواده و اعتیاد جلساتی را برای آگاه سازی و ارائه راهکار به افراد، با حضور کارشناسان خبره برگزار کند تا از بروز آسیب‌هایی همچون طلاق و اعتیاد در سطح جامعه جلوگیری شود و چنین مسائل و آسیب‌هایی کمتر دامنگیر جامعه شود.