مهرواره در شهرستان بیله سوار

طلبه جوانی که به کمک نیازمندان یکی از شهرستان‌های مرزی اردبیل شتافته و تلاش‌های ارزشمندی برای رفع گرفتاری و مشکلات مردم این منطقه دارد.

به گزارش مهرواره محله همدل،
محمد حسین حقی متولد سال ۱۳۸۳ و اهل شهرستان بیله سوار استان اردبیل است و حدود سه سال است که در مسجد حضرت ابوالفضل العباس(ع) این شهرستان مشغول به فعالیت و خدمت‌رسانی است.


او جهت کمک به نیازمندانی که توان خرید مواد غذایی نداشتند، اقدام به توزیع بسته‌های معیشتی کرد و یک هزار غذای گرم طبخ و میان مستضعفان توزیع نمود.


این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، همچنین برای دانش آموزان بی بضاعت لوازم التحریر، لباس، کیف و کفش خریداری و به آن‌ها اهدا کرد و به بازسازی خانه‌های فرسوده افراد کم برخوردار نیز پرداخته است.


یکی از اقدامات چشمگیر این طلبه جوان که با استقبال خوب مردم روبه رو شد، برگزاری دوره‌های آموزشی سبک زندگی اسلامی و پیشگیری از طلاق می‌باشد که این دوره‌ها با حضور حداکثری افراد همراه بود بطوریکه در هر دوره بالغ بر ۶۰۰ نفر شرکت کرده‌اند.
این طلبه تلاشگر فقر و بیکاری را مهمترین معضل این منطقه می‌داند و حل این مشکل را در حمایت مسئولین و تخصیص بودجه‌های لازم جهت ایجاد کارگاه‌های مختلف می‌داند و خواستار کمک خیرین و نیازمندان در این زمینه است.
او تاکنون اعتبارات لازم جهت انجام اقدامات خود را با کمک دفتر امام جمعه شهرستان، قرارگاه فاطمه الزهرا(س)، کمک‌های مردمی و مشارکت خیرین به دست آورده است.