مهرواره در شهرستان ملکشاهی

آقای بشیری‌زاده مرد دغدغه‌مندی است که به تهیه ۱۴ تنور گازی خانگی اقدام کرده و آن‌ها را بین ۸ روستای بدون نانوایی توزیع کرده است.

به گزارش مهرواره محله همدل،
روح الله بشیری زاده متولد سال ۱۳۶۰ و اهل روستای گنبد پیرمحمد شهرستان ملکشاهی استان ایلام و مسئول مؤسسه خیریه نسیم رحمت و هیئت مذهبی شهدای گنبد پیرمحمد است.
او حدود سه سال پیش به دلیل مواجه شدن با وضعیت معیشتی نامناسب مردم، شروع به خدمت رسانی به مناطق محروم کرده و حدود ۸ روستا را تحت پوشش خود قرار داده است.


این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، در سال گذشته بالغ بر یک میلیارد تومان هزینه صرف تهیه بسته‌های غذایی، تأمین جهیزیه برای ۲۲ نوعروس نیازمند و کارهای عمرانی کرده است.


او در ماه مبارک رمضان امسال، به دلیل اینکه در تمامی روستاهای تحت پوشش او نانوایی وجود نداشت با کمک یک گروه جهادی به تهیه ۱۴ تنور گازی خانگی برای روستاها اقدام و میان آن‌ها توزیع کرد تا به اقتصاد خانواده‌ها کمک شود و اشتغال خانگی برای افراد ایجاد شود.
این مرد تلاشگر همچنین به تهیه و توزیع ۸ هزار پُرس غذای گرم، تهیه سمعک برای یک کودک شیرخوار به مبلغ ۱۴میلیون تومان و تهیه لنز چشمی برای یک بیمار تحت حمایت اقدام کرده است.
وی به دلیل خشکسالی که امسال در کشور حاکم است و دام ها از لحاظ تأمین آب با مشکل مواجه هستند در ماه مبارک رمضان به کمک جوانان و روحانی‌های مستقر در روستاها به لایروبی رودخانه ۶ روستا و احداث یک عدد آبشخور و مرمت چشمه آب دو روستا مبادرت کرده است.
این مرد فعال برنامه مهرواره محله همدل را برنامه‌ای بسیار مناسب خواند که موجب حل مشکلات بسیاری از محله‌ها شده است.