مهرواره در شهرستان خوی

آقای احمدی حدود ۲۱ سال است که خدمت به مردم را در رأس امور خود قرار داده او اکنون با راه اندازی یک نانوایی سیار در تلاش برای تأمین نان نیازمندان است.

به گزارش مهرواره محله همدل،
سید جواد احمدی متولد سال ۱۳۵۷ و اهل شهرستان خوی از توابع استان آذربایجان غربی است که اقدام به راه اندازی یک نانوایی سیار جهت توزیع نان به نیازمندان کرده که عوامل آن به صورت جهادی به پخت نان مشغول هستند.
این منتخب مرحله شهرستانی مهرواره محله همدل، با مبلغی حدود ۱۶۰ میلیون تومان به خرید تنور و ملزومات مورد نیاز جهت راه اندازی نانوایی اقدام کرد تا بوسیله آن بتواند نان رایگان میان مستمندان توزیع کند.
وی اقدامات دیگری را نیز پیش برده است که انجام ذبح قربانی و توزیع گوشت آن به نیازمندان و تهیه و توزیع بسته های معیشتی از جمله این فعالیت‌ها می‌باشد.
آقای احمدی که مسئول هیئت اعظم قیام‌ زینبیه است به تازگی موکب آیت الله خویی را نیز ایجاد و به ثبت رسانده تا بتواند دامنه فعالیت های خیرخواهانه خود را گسترش دهد.
او حدود ۲۱ سال است که به انجام کارهای خیر مشغول است اما در ابتدا عمده فعالیت های او پخت و توزیع غذای نذری بوده اما در حال حاضر به دلیل وضعیت اقتصادی جامعه و ناتوانی مالی اکثریت مردم به صورت رسمی و گسترده تر در حال فعالیت است.
این مرد تلاشگر هزینه مراسمات نذری نیمه شعبان دوسال اخیر را صرف خرید وسایل نانوایی و امکاناتی کرد که بتوان با آن به مردم خدمت‌رسانی کرد.
عمده ترین مشکل آقای احمدی و دوستانش تأمین آرد مورد نیاز جهت پخت نان است و از آنجایی که به آن‌ها سهمیه دولتی تعلق نمی‌گیرد و صرفا با کمک های مردمی آرد نانوایی تأمین می‌شود در این زمینه دچار مشکلاتی شده‌اند.
این مرد فعال حالا در تلاش است تا با اجاره کردن مغازه‌ای یک نانوایی به صورت مستقر ایجاد کند تا هم برای افراد اشتغال‌زایی کند و هم سود حاصل از آن را صرف امور نیازمندان نماید.
او در ایام کرونا نیز نقش مؤثری در زمینه ضدعفونی و پخش مواد بهداشتی میان مردم داشته و هدف خود از انجام این فعالیت های نیکوکارانه را رضایت خدا اعلام می‌کند و خدمت‌رسانی به مردم را از وظایف خود می‌داند.